• -10%
  • Save 10%

Roberto Cavalli - Just Cavalli EDT (W)

ALL4,950
ALL5,500
Vëllimi
  • 75 ml
Quantity
0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Just Cavalli EDT është mishërimi i joshjes provokuese dhe tërheqjes, falë të cilave askush nuk do të jetë në gjendje t'ju rezistojë. Aromë sensuale dhe floreale për femrat e lira, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për raste të veçanta.

Notat e sipërme të parfumit do t'ju ndikojnë pozitivisht me aromën ekzotike të nerolit, e cila pas disa çastesh do të kompletohet nga aroma shumë femëroredhe shumë tërheqëse e luleve tiare. Përbërja e përgjithshme përshkruhet nga notat e ngrohta të drurit, të cilat do t'i ndjeni në lëkurën tuaj për disa orë.

Specific References

You might also like

Roberto Cavalli - Just...

ALL5,500 ALL4,950