Dolce Gabbanac The One for Men Intense EDP (M)

ALL9,900
Vëllimi
  • 50 ml
Quantity
1
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

The One Intense nga D&G, fragranca më e re e koleksionit The One, vjen me një intensitet të lartë.

Fragrancë elegante, joshëse dhe e rafinuar që çdo mashkull duhet ta provojë.

Parfumi hapet me notat e nerolit dhe të çipresos, të ndjekura nga notat e kashmirit dhe koriandolit që përbëjnë edhe zemrën e kësaj fragrance. Në mbyllje, për ti dhënë intesitet të lartë janë kombinuar akordet e lëkurës dhe vaniljes.

Specific References

You might also like

Dolce Gabbanac The One for...

ALL9,900