Collistar - Special Perfect Body Anticellulite Thermal Cream

  ALL5,500
  Vëllimi
  • 400 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Collistar - Special Perfect Body Anticelulit Thermal Cream

  Është koha për të hequr më në fund celulitin! Kremi forcues i trupit kundër celulitit Collistar Special Perfect Body ndihmon në formimin e zonave problematike dhe lëmimin e përsosur të lëkurës. Falë përmbajtjes së përbërësve aktivë është jashtëzakonisht efektiv në luftën kundër celulit. Shijoni forma perfekte dhe solide gjatë gjithë vitit.

  - Vepron kundër manifestimeve të jashtme të celulitit

  - ndihmon në formimin dhe forcimin e lëkurës

  - zbut dhe tonifikon lëkurën

  - ndihmon në reduktimin e depozitimit të yndyrës në zonat problematike 

  - është gjithashtu ideal për masazhe

   Përbërësit:

  -Një përzierje e 6 llojeve të algave, krijon një efekt forcues 

  -Uji termal, rrit efektin, oksigjenon dhe rigjeneron indet 

  -Ekstrakt i portokallit të egër, për qarkullim më të mirë të lëngjeve në trup 

  -kafe dhe dredhkë, vepron kundër grumbullimit të yndyrës lokale 

  -Vaji i gështenjës së kalit dhe i kajsisë, tonifikon lëkurën 

  -Arra makadamia dhe pjeshkë, kontribuojnë në elasticitet më të madh të lëkurës 

  -vajra esenciale të limonit dhe portokallit, përshpejtojnë përthithjen e kremit Fomblin -HC® 25, zgjat dhe intensifikon rezultatet

  Procedura e aplikimit: 

  masazhoni një sasi të mjaftueshme në lëkurën e zonave problematike dhe lëreni të absorbohet. Përdorni kremin kundër celulit Collistar Special Perfect Body dy herë në ditë për 20 ditët e para. Më pas vazhdoni të aplikoni në lëkurë një herë në ditë.

  Let the compliments flow!

  Collistar

  Specific References

  Collistar - Special Perfect...

  ALL5,500