Calvin Klein - CK All EDT (unisex)

  6 700 Lekë

  CK All nga Calvin Klein është një gragrance me nota agrumesh për gra dhe burra. CK All u lansua në 2017. CK All u krijua nga Alberto Morillas dhe Harry Fremont. Shënimet kryesore janë Bergamot, Mandarin Portokalli dhe lule Grejpfruti; notat e mesme janë Jasemine, Rhubarb, Freesia dhe Lily; notat bazë janë Amber, Musk dhe Vetiver.

  Calvin Klein
  3614223164462

  Referencat specifike

  Calvin Klein - CK All EDT...

  6 700 Lekë