Acqua Di Parma - Colonia Club Eau De Cologne (unisex)

  12 700 Lekë

  Me Colonia Club EDC, Acqua di Parma ka krijuar një mishërim të freskët dhe elegant të jetesës bashkëkohore italiane. Zbuloni këtë interpretim të rafinuar dhe elegant të nuhatjes së kolonjës klasike italiane.

  Notat e hapjes:

  Limon Sicilian, Petit Grain, Bergamot, Mandarin, Mente, Neroli

  Notat e zemrës:

  Livando, barbarozë, Galbanol

  Notat e mbylljes:

  Vetiver Haitian, Mushku i Bardhë, Ambergris

  8028713260025

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Acqua Di Parma - Colonia...

  12 700 Lekë