Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Cipresso di Toscana EDT (unisex)

  13 200 Lekë

  Një aromë gjallëruese që feston peisazhet e bukura të Toskanës dhe pemën e saj simbolike, Qiparisën.

  Aroma hapet me notat e freskuese të kokrrës së portokallit. Sherebela dhe livandoja i japin një notë aromatike zemrës së Parfumit që mbyllet me notat balsamike të selvis dhe pishës

  8028713570407

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Acqua Di Parma - Blu...

  13 200 Lekë