Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Chinotto di Liguria EDT (unisex)

12 600 Lekë
Vëllimi
  • 150 ml
Sasia
0
Produkti është në dispozicion me opsione të ndryshme

Fragrancë unisex, e freskët,e krijuar nga kontrasti i notave të përdorura, për ta bërë një nga parfumet më të mira në qarkullim. Aroma hapet me notat e freskëta të chinotos dhe mandarinave të Ligurias. Notat e zemrës kombinohen me aromën e Jaseminit, rozmarinës dhe kardamonit.
Mbyllja e parfumit bëhet intense falë notave drusore të patchoulit dhe miskut.

8028713570360

Referencat specifike

Acqua Di Parma Blu...

12 600 Lekë