Roberto Cavalli Just Cavalli EDT (W)

  5 500 Lekë
  Vëllimi
  • 75 ml
  Sasia
  1
  out of stock

  Just Cavalli EDT është mishërimi i joshjes provokuese dhe tërheqjes, falë të cilave askush nuk do të jetë në gjendje t'ju rezistojë. Aromë sensuale dhe floreale për femrat e lira, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për raste të veçanta.

  Notat e sipërme të parfumit do t'ju ndikojnë pozitivisht me aromën ekzotike të nerolit, e cila pas disa çastesh do të kompletohet nga aroma shumë femëroredhe shumë tërheqëse e luleve tiare. Përbërja e përgjithshme përshkruhet nga notat e ngrohta të drurit, të cilat do t'i ndjeni në lëkurën tuaj për disa orë.

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Roberto Cavalli Just...

  5 500 Lekë