Aquolina Pink Sugar Berry Blast EDT (W)

4 400 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
5
out of stock

Berry Blast Eau de Toilete, aroma per femra e hedhur në treg në vitin 2020.

Shijoni një magji delikate me lule gjatë gjithë ditës. Pink Sugar Berry Blast Eau de Toilete fsheh mijëra petale, aroma e të cilave thekson në mënyrë perfekte feminilitetin dhe sharmin tuaj natyral. Parfum i ëmbël me aromë frutash i cili thekson sensualitetin e çdo femre.

Aroma Berry Blast hapet me akordet e boronicës, manaferrës, portokallit dhe bergamotit. Në zemër janë kombinuar akordet e qershisë dhe luleshtrydheve të pyllit. Mbyllja karakterizohet nga akordet e karamelit, vaniljes, fasules tonka,  drurit të kedrit dhe myshkut.

Aquolina

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Aquolina Pink Sugar Berry...

4 400 Lekë