• New

Moschino Toy Boy EDP (Man)

9 000 Lekë

Moschino Toy Boy

Shënimet kryesore

Piper Rozë

Dardhë

Arrëmyshk indonezian

Elemi

Bergamot

Moschino Toy Boy hapet me një përzierje të gjallë të Piperit Rozë, Dardhës, Arrëmyshkut Indonezian, Elemit dhe Bergamotit. Ky kombinim gjallërues jep një ton dinamik dhe tërheqës.

   Shënime të mesme

Trëndafili

Karafil

Magnolia

Liri

Zemra e aromës zbulon nota lulesh dhe aromatike të trëndafilit, karafilit, manjollës dhe lirit. Këta elementë i shtojnë përbërjes thellësi dhe sofistikim, duke krijuar një atmosferë magjepsëse.

   Shënimet bazë

Kashmirani

Vetiver Haitian

Sylkolide

Druri i sandalit

Qelibar

Notat bazë të kashmeranit, vetiverit Haitian, Sylkolide, Sandalwood dhe Amber ofrojnë një bazë të fortë. Këto akorde druri dhe myzeqare lënë një përshtypje të qëndrueshme, duke dhënë ngrohtësi dhe sensualitet.

   Paketimi

Moschino Toy Boy është vendosur në një shishe të veçantë në formë si një arush pelushi klasik, duke reflektuar frymën e gjallë dhe të guximshme të aromës. Paketimi unik shton hijeshinë dhe individualitetin e përgjithshëm të kësaj parfume magjepsëse.

   Rreth parfumit

Moschino Toy Boy është një aromë për njeriun modern që përqafon veçantinë e tij dhe nuk ka frikë të bëjë një deklaratë. Vishni këtë aromë me siguri, ditën apo natën, për të lënë një përshtypje të paharrueshme kudo që të shkoni.

Moschino

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Moschino Toy Boy EDP (Man)

9 000 Lekë