Montale - Intense Pepper EDP (Unisex)

  13 000 Lekë

  Montale Intense Pepper

  Ky parfum shpalos piperin e zi dhe rozë të shoqëruar me tone delikate lulesh dhe oudin luksoz. Gjithashtu përmban edhe esenca të rralla të marra nga druri i agarit.

  Montale Intense Pepper është një arome pikante dhe aromatike me piperin i cili luan rolin kryesor në këtë fragrancë unisex, ideale si për burra dhe gra.

  Hapja  shënohet nga piperi i zi dhe ai rozë, i plotësuar nga tonet freskuese të limonit siçilian. Notat e luleve luajnë një rol të madh në zemrën e aromës. Baza e aromës që zgjat më shumë në lëkurë i përket drurit të agarit, myshkut të bardhë, qelibarit dhe kedrit të ngrohtë.

  Pas përbërjes së saj aromatike qëndron Pierre Montale. I cili arriti të kombinojë në mënyrë perfekte specin nga Peruja dhe Madagaskari me drurin luksoz oud ose agar nga Malajzia. Lulet delikate janë gjithashtu një përbërës kyç për krijimin e Intense Pepper .

  Avantazhi i blerjes në fragrances.al është se ju garantojm parfume origjinale me çmimet më të mira.

  Fragrances.al, parfumeri online ku do të gjeni parfume origjinale 100%.

  Aroma të këndshme dhe autentike nga brandet më të mira.

  Tek ne do të gjeni parfume per meshkuj dhe parfume per femra.

  Dhuro një parfum, dhuro dashuri.

  Na kontaktoni:

  Insta: fragrances.al

  Web: livechat

  WhatsApp: +355683949552

  Let the compliments flow!

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Montale - Intense Pepper...

  13 000 Lekë