Montale Intense Cafe EDP (unisex)

13 000 Lekë

Montale Intense Cafe

Montale Intense Cafe , fragrancë me aromë intense me nota të ngrohta për t'ju përmirësuar ditën tuaj. 

Aromë unisex e përshtatshme më së miri në ditët e ftohta. 

Përbërja aromatike e cila hapet me tone intense të kafesë së sapo bluar së cilës i shtohet aroma e petaleve të trëndafilit. Gradualisht dalin akordet e vaniljes dhe myshkut të bardhë, të cilat së bashku shtojnë një prekje kremi dhe sheqeri. Në fund, qelibari do të kënaqë shqisat tuaja, gjithmonë i shoqëruar nga tonet e pasura të kafesë. 

Parfum i hedhur në treg në vitin 2013, nga marka franceze niche, e famshme mbi të gjitha për dashurinë e saj për aromat me elementë të Orientit dhe Arabisë.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Intense Cafe EDP...

13 000 Lekë