Lattafa Maahir Legacy EDP(M)

6 900 Lekë

Prezantimi i Lattafa Maahir Legacy: Një shkrirje e guximshme e freskisë dhe thellësisë

Shënimet kryesore:

- Gëlqere: e ndritshme dhe e shijshme, duke dhënë një shpërthim freskues të agrumeve.

- Nenexhiku: Ftohtë dhe gjallërues, duke shtuar një mprehtësi të freskët dhe të gjelbër.

- Grejpfrut: Tortë dhe lëng, duke rritur gjallërinë e agrumeve.

- Livando: Aromatike dhe qetësuese, duke ofruar një prekje qetësuese lulesh.

- Ananasi: I ëmbël dhe tropikal, duke shtuar një kthesë unike, me lëng.

Shënimet e mesme:

- Berry Juniper: E freskët dhe aromatike, duke ofruar një karakter të gjelbër dhe të drurë.

- Piper i zi: pikant dhe i ngrohtë, duke shtuar një nuancë intensiteti të theksuar.

- Rozmarina: bimore dhe e freskët, duke rritur kompleksitetin e aromës.

- Geranium: me lule dhe pak nenexhik, duke dhënë një elegancë të sofistikuar.

- Temjani: rrëshinor dhe i pasur, që jep një aromë të thellë, të tymosur.

Shënimet bazë:

- Ambroxan: Moderne dhe me myshk, duke siguruar një bazë sensuale të qëndrueshme.

- Oakmos: Tokë dhe jeshile, duke e bazuar aromën me një thellësi natyrore.

- Vetiver: Druror dhe tokësor, duke shtuar një buzë të rafinuar, aromatike.

- Fasulja Tonka: E ëmbël dhe kremoze, duke dhënë një pasuri të ngrohtë dhe tërheqëse.

- Lesh kashmirani: I butë dhe me drurë, duke krijuar një përfundim luksoz dhe të lëmuar.

Përjetoni trashëgiminë:

Lattafa Maahir Legacy Eau de Parfum është një përzierje e shkëlqyer që kombinon me mjeshtëri agrume të freskëta dhe erëza aromatike me nota të thella druri, duke krijuar një aromë sa gjallëruese dhe të sofistikuar.

Aroma hapet me një kombinim të ndritshëm dhe të shijshëm të gëlqeres, nenexhikut dhe grejpfrutit, të plotësuar nga thellësia aromatike e livandës dhe kthesa e ëmbël e ananasit. Ky prezantim freskues krijon skenën për një përvojë të gjallë dhe magjepsëse.

Ndërsa aroma zhvillohet, zemra zbulon një përzierje komplekse të kokrra të kuqe të dëllinjës, piper të zi të guximshëm dhe rozmarine bimore. Notat elegante të luleve të barbarozës dhe thelbi i pasur dhe i tymosur i temjanit shtojnë shtresa sofistikimi dhe thellësie.

Notat bazë sigurojnë një bazë të qëndrueshme dhe sensuale, me ambroxan modern dhe myshk prej dheu që krijojnë një pasuri të thellë dhe tërheqëse. Skaji i rafinuar i vetiverit, i kombinuar me ëmbëlsinë kremoze të kokrrës tonka dhe butësinë luksoze të lesh kashmirani, siguron një përvojë të paharrueshme dhe të qëndrueshme të aromës.

I gjithanshëm dhe tërheqës:

Lattafa Maahir Legacy është një aromë për njeriun modern që kërkon një përzierje freskie dhe thellësie që nxjerr vetëbesim dhe sofistikim. E përkryer për çdo rast, nga një ditë në zyrë deri në një natë jashtë, kjo aromë e gjithanshme lë një përshtypje të qëndrueshme. Përqafoni karakterin e guximshëm dhe të rafinuar të Maahir Legacy dhe lëreni aromën e tij magjepsëse të bëhet aroma juaj e veçantë.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Maahir Legacy EDP(M)

6 900 Lekë