Lattafa Asad EDP (unisex)

5 900 Lekë

Lattafa Asad - Një aromë me vlerë të lartë me nje çmim ekonomik

Jeni në kërkim të një parfumi luksoz me kosto të ulët? Mos kërkoni më larg se Lattafa Asad EDP. Parfum i këndshëm me aromën e tij tërheqëse, ndërsa ofron gjithashtu raport shumë të mirë cilësi-çmim.

Aroma e Lataffa Asad

Lattafa Assd EDP është një përzierje unike e notave pikante, vaniljes, drurit të sandalit dhe amber.

Kjo aromë komplekse evoluon me kalimin e kohës, duke e bërë atë një opsion të gjithanshëm për çdo rast.

Shumë të apasjonur të parfumeve e krahasojnë Lattafa Asad EDP me aroma të tjera të njohura, si Tom Ford's Oud Wood dhe Dior's Sauvage. Ndërsa ka shënime të ngjashme me këto aroma luksoze, është në dispozicion me një kosto shumë të ulët.

Lattafa Asad 

Një nga tiparet më tërheqëse të Lattafa Asad EDP është çmimi i tij. Ndërsa konsiderohet një aromë luksoze, ka një të ulët dhe qëndron në lëkurë për orë të tëra pas aplikimit.

Numri optimal i spërkatjeve të nevojshme për aromën e përsosur ndryshon nga personi në person, por në përgjithësi, dy deri në tre spërkatje do të mjaftojnë. Kjo do të thotë që një shishe mund të zgjasë me muaj.

Reviews nga klientet

Nuk jemi vetëm ne që mendojmë se Lattafa Asad EDP është një aromë që duhet provuar. Shumë klientë të kënaqur kanë lënë komente të shkëlqyera për aromën në internet. Ata vlerësojnë jetëgjatësinë e aromës, dhe shumë e kanë krahasuar atë në mënyrë të favorshme me aromat shumë më të shtrenjta. Është bërë një nga parfumet e preferuar, ku shumë njerëz e rekomandojnë atë si një opsion buxhetor për ata që kërkojnë të zgjerojnë koleksionin e tyre të parfumeve.

Ku ta blini

Lattafa Asad EDP është e disponueshme në websiten tone zyrtar www.fragrances.al

Verdikti ynë

Ne rekomandojmë lirisht Lattafa Asad EDP për këdo me një buxhet që kërkon një aromë luksoze, joshëse, afatgjatë dhe ekonomike. 

FAQ

A është Lattafa Asad një aromë unisex?

Po, Lattafa Asad konsiderohet një aromë unisex.

Sa zgjat aroma në lëkurë?

Aroma mund të qëndrojë në lëkurë për orë të tëra pas aplikimit.

Sa spërkatje nevojiten për aromë optimale?

Numri optimal i spërkatjeve të nevojshme për aromën e përsosur ndryshon nga personi në person, por në përgjithësi, dy deri në tre spërkatje do të mjaftojnë.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Asad EDP (unisex)

5 900 Lekë

Related articles on blog