Hugo Boss - The Scent For Her EDT (W)

  8 500 Lekë

  The Scent EDT për femra nga Hugo Boss është po aq i paharrueshëm sa përdoruesi i tij. Mbështilluni me një parfum sensual, falë të cilit do të pushtoni të gjithë rreth jush.

  Një aromë e ëmbël me lule dhe fruta për femrën joshëse.
  Aromë ideale për çdo ditë për përdorim në të gjitha ambientet.

  Notat e sipërme janë një kombinim delikat i mandarinave, pjeshkave, specit rozë pikant dhe mjaltit të artë. Pas disa çastesh perceptohet zemra elegante me lule, e përbërë nga lulja dehëse e portokallit, dhe frezia. Për të përfunduar më pas me kakaon sensuale e cila i jep tërë përbërjes thellësi dhe delikatesë.

  Parfumet e linjës Boss The Scent shprehin joshjen femërore dhe aftësinë për të zgjuar vëmendjen dhe dëshirën e një mashkulli.

  Let the compliments flow!

  Hugo Boss

  Referencat specifike

  Hugo Boss - The Scent For...

  8 500 Lekë