Givenchy L'Interdit Intense EDP (W)

10 500 Lekë

Givenchy L'Interdit Intense

Givenchy L'Interdit Intense  do t'ju çojë në vende të ndaluara ku do të zbuloni emocionet më të forta. Përbërja e saj aromatike dhe impulsive, e papërpunuar dhe tepër tërheqëse fsheh notat e luleve të portokallit, tuberozës dehëse, vaniljes sensuale dhe një nuancë farash susami të pjekura dhe të kripura.

Givenchy L'Interdit Intense - A je gati për të zbuluar dhe për të njohur të panjohurën?


Aromë lulesh-orientale me nota druri, lëshuar në treg në vitin 2020
ideale sidomos në mbrëmje ose për ditë të ftohta.

Para së gjithash, do të ndieni lulen e portokallit dhe notat magjepsëse të luleve të tuberozës. Patchouli është zhvilluar më pas në kombinim me vetiverin. Baza e parfumit, e cila zgjat më shumë në lëkurë, karakterizohet nga notat e vaniljes dhe ato të kripura të susamit të thekur.

Let the compliments flow!

Givenchy

Referencat specifike

Givenchy L'Interdit Intense...

10 500 Lekë