Armani Acqua Di Gio Pour Homme EDT (M)

11 500 Lekë

Mos kini frikë të shpreheni dhe të tërhiqni vëmendjen tek vetja. Jepini vetes dhe atyre që janë afër jush maskulinitetin e pagabueshëm të Acqua nga Giò Pour Homme, shprehja perfekte e çdo njeriu që e përcakton veten si të lirë. Freskues nga përbërja aromatike e agrumeve, aroma e lirisë dhe forca e erës dhe ujit. I përshtatshëm për muajt e pranverës dhe verës.

Acqua di Giò përfaqëson harmoninë e përsosur të notave të ëmbla dhe të kripura të ujit të detit dhe rrezeve të diellit që bien në lëkurë. Esencat e bergamotit, limonit dhe portokallit sigurojnë një shpërthim intensiv të freskisë. Zemra me lule e aromës plotësohet me nota të detit dhe arrë moskate aromatike. Baza karakterizohet nga misku i bardhë, kedri dhe patchouli indonezian.

Let the compliments flow!

Armani
3360372058878

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Armani Acqua Di Gio Pour...

11 500 Lekë