Dolce & Gabbana - The One for Men Intense EDP (M)

  9 900 Lekë

  Eau de Parfum The One Intense nga D&G, fragranca më e re e koleksionit The One, vjen me një intensitet të lartë.

  Fragrancë elegante, joshëse dhe e rafinuar që çdo mashkull duhet ta provojë.

  Parfumi hapet me notat e nerolit dhe të çipresos, të ndjekura nga notat e kashmirit dhe koriandolit që përbëjnë edhe zemrën e kësaj fragrance. Në mbyllje, për ti dhënë intesitet të lartë janë kombinuar akordet e lëkurës dhe vaniljes.

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Dolce & Gabbana - The One...

  9 900 Lekë