Dolce Gabbana The One EDP (W)

8 900 Lekë

Dolce Gabbana The One, përfaqësuesi ideal i stilit modern dhe formave klasike. Një fragrancë e ngrohtë dhe sensuale që do ju mbështjelli me aromën e saj, për tju shoqëruar gjatë gjithë ditës.

Parfumi hapet me notat e pjeshkës, mandarinit dhe bergamotit, ndërsa në zemër të parfumit janë kombinuar akordet e zambakut dhe të jaseminit. Mbyllja e fragrancës bëhet intense dhe sensuale falë akordeve të miskut, vetiverit, qelibarit, kumbullës dhe vaniljes.

Let the compliments flow!

3423473020998

Referencat specifike

Dolce Gabbana The One EDP (W)

8 900 Lekë