• -10%
  • Ruaj 10%

Collistar Special Perfect Body Anticellulite Thermal Cream

4 950 Lekë
5 500 Lekë

Collistar - Special Perfect Body Anticelulit Thermal Cream

Është koha për të hequr më në fund celulitin! Kremi forcues i trupit kundër celulitit Collistar Special Perfect Body ndihmon në formimin e zonave problematike dhe lëmimin e përsosur të lëkurës. Falë përmbajtjes së përbërësve aktivë është jashtëzakonisht efektiv në luftën kundër celulit. Shijoni forma perfekte dhe solide gjatë gjithë vitit.

- Vepron kundër manifestimeve të jashtme të celulitit

- ndihmon në formimin dhe forcimin e lëkurës

- zbut dhe tonifikon lëkurën

- ndihmon në reduktimin e depozitimit të yndyrës në zonat problematike 

- është gjithashtu ideal për masazhe

 Përbërësit:

-Një përzierje e 6 llojeve të algave, krijon një efekt forcues 

-Uji termal, rrit efektin, oksigjenon dhe rigjeneron indet 

-Ekstrakt i portokallit të egër, për qarkullim më të mirë të lëngjeve në trup 

-kafe dhe dredhkë, vepron kundër grumbullimit të yndyrës lokale 

-Vaji i gështenjës së kalit dhe i kajsisë, tonifikon lëkurën 

-Arra makadamia dhe pjeshkë, kontribuojnë në elasticitet më të madh të lëkurës 

-vajra esenciale të limonit dhe portokallit, përshpejtojnë përthithjen e kremit Fomblin -HC® 25, zgjat dhe intensifikon rezultatet

Procedura e aplikimit: 

masazhoni një sasi të mjaftueshme në lëkurën e zonave problematike dhe lëreni të absorbohet. Përdorni kremin kundër celulit Collistar Special Perfect Body dy herë në ditë për 20 ditët e para. Më pas vazhdoni të aplikoni në lëkurë një herë në ditë.

Let the compliments flow!

Collistar

Referencat specifike

Collistar Special Perfect...

5 500 Lekë 4 950 Lekë