• -1 000 Lekë
  • Ruaj 1 000 Lekë

Cartier La Panthere EDP (W)

14 000 Lekë
15 000 Lekë

E guximshme si një Panterë, e çmuar si një bizhu dhe e lirë si vetë liria. Ky është Cartier La Panthere Eau De Parfum per femra, një aromë sensuale që do të bëhet muza dhe frymëzimi juaj i përditshëm. 

Tonet e saj fisnike do të bëhen një shtesë luksoze për veshjet tuaja të përditshme dhe do të nënvizojnë në mënyrë të përkryer karizmën tuaj. Aromë floreale në një shishe luksoze, perfekte për tu përdorur gjatë gjithë vitit.  

Notat hapëse i përkasin frutave të thata të ëmbla, akordeve të bergamotit, ravenit, luleshtrydheve të ëmbla dhe anise. Në zemër, ylang-ylangu magjepsës, trëndafili, dardha e ëmbël, gjethet e portokallit të hidhur dhe gardiania dalin në pah. Baza sensuale është sjellë falë kombinimit të myshkut me lëkurën dhe patchoulin. 

Cartier

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Cartier La Panthere EDP (W)

15 000 Lekë 14 000 Lekë