• -10%
  • Ruaj 10%

Calvin Klein Euphoria EDP (W)

7 110 Lekë
7 900 Lekë

Fragrancë floreale e kombinuar me notat e frutave. E hedhur në treg në 2005, Calvin Klein Euphoria është një parfum tejet sensual, i dedikuar për femrat me një shpirt të lirë.

Parfumi hapet me notat e shegës, lampone, fruta pasjoni dhe hurma (kaki). Zemra floreale e parfumit përbëhet nga orkidea, loto dhe champaca. Një mbyllje të veçantë ja jep kësaj fragrance kombinimi i pasur i notave drusore me ato floreale, ku kombinohen notat e drurit te moganos dhe patchoulit me ambra, myshkun dhe vjollcën.

Fragrancë ideale për përdorim të përditshëm.

Calvin Klein

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Calvin Klein Euphoria EDP (W)

7 900 Lekë 7 110 Lekë