Burberry My Burberry Black EDP (W)

13 000 Lekë

Burberry My Burberry Black

Burberry My Burberry Black eshte nje aromë e re që pasuron koleksionin My Burberry duke ndjekur të njëjtat truke mjeshtërie, inovacioni dhe prestigji. Një riinterpretim lule-oriental nga mjeshtri i parfumerisë Francis Kurkdjian dhe stilisti Christopher Bailey, My Burberry Black ngjall një kopsht anglez në muzg që shfaqet mbi një stuhi, ndërsa shiu i derdhur është në kontrast me ngrohtësinë dhe magjepsjen që buron nga flora e tij.

Burberry My Burberry Black ndërthur akordin aromatik të luleve të jaseminit të ngrohura nga dielli dhe nektarit të pjeshkës me një prekje sensuale trëndafili.

Nota ikonë e trëndafilit që identifikon zemrën e aromave My Burberry merr një ton të ëmbël dhe tërheqës, ndërsa një paçuli buron intensiteti, qelibari i jep përbërjes një sillazh të thellë dhe magjepsës.

Let the compliments flow!

Burberry

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Burberry My Burberry Black...

13 000 Lekë

Related articles on blog