• -1 800 Lekë
  • Ruaj 1 800 Lekë

Burberry London For Women EDP (W)

7 200 Lekë
9 000 Lekë

Përjetoni atmosferën unike të Londrës në formën e saj më sensuale. Burberry London Eau de Parfum për femra përfaqëson atmosferën e metropolit britanik denjësisht. Aromë e freskët lulesh për femrën elegante, perfekte për përdorim të përditshëm dhe raste të veçanta.

Notat e sipërme kombinojnë aromën romantike të trëndafilave me mandarinën . Pas disa çastesh i shtohen akordet e jaseminit joshës, gardeniës Tahitiane dhe peonies së  butë , të cilat freskohen nga mandarinat e ëmbla. Baza e EDP Burberry London 2006 është një përzierje e ngrohtë e patchoulit, myshkut dhe drurit të sandalit, të cilat e bëjnë këtë aromë shumë femërore dhe joshëse.

Let the compliments flow!

Burberry
3614226905185

Referencat specifike

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Verified purchase

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Burberry London For Women...

9 000 Lekë 7 200 Lekë