Armani - My Way Intense EDP (W)

  12 000 Lekë

  My Way Intense është parfumi i takimeve dhe përvojave. Tashmë e përforcuar me një intensitet të ri.

  Një buqetë intensive me lule të bardha e përmirësuar nga akordet e drurit.  Qëndron bukur në një shishe elegante.

  My Way Intense është rezultati i përbërësve të zgjedhur me kujdes. 

  Parfumi hapet me notat e luleve të portokallit nga Egjipti.

  Zemra e aromës karakterizohet nga notat e tuberozës indiane e cila zbulon aspektin kremoz të akordeve floreale.

  Në mbyllje, druri i sandalit të Kaledonisë së Re i jep butësi dhe qëndrueshmëri parfumit My Way Intense falë kombinimit me vaniljen sensuale të Madagaskarit.

  Let the compliments flow!

  Armani

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Armani - My Way Intense EDP...

  12 000 Lekë