• New

Armaf Club De Nuit Urban Man Bodyspray

2 500 Lekë

Armaf Club De Nuit Urban Man Body

sprayNgritni rutinën tuaj të përditshme të kujdesit me llakun trupor Armaf Club De Nuit Urban Man, një përvojë dinamike dhe tërheqëse e aromës e krijuar për zotërinjtë modernë. Ky llak trupi mishëron sofistikimin dhe besimin, duke e bërë atë shtesën perfekte për gjërat tuaja thelbësore të kujdesit.


Profili i aromës:

Club De Nuit Urban Man Bodyspray hapet me një shpërthim freskie, duke shfaqur notat kryesore të agrumeve me gaz dhe livando aromatike. Hapja gjallëruese krijon skenën për një zemër me piper të zi pikant dhe sherebelë bimore, duke i shtuar thellësi dhe kompleksitet përbërjes. Së fundi, notat bazë të ngrohta dhe të drunjta të paçulit dhe vetiverit japin një përshtypje mashkullore dhe të qëndrueshme që lë një gjurmë joshjeje.


Performanca afatgjatë:

I formuluar me përbërës të cilësisë së lartë, ky llak trupi ofron aromë afatgjatë dhe mbrojtje efektive kundër aromave gjatë gjithë ditës. Qëndroni të freskët dhe të sigurt nga mëngjesi në mbrëmje me spërkatjen e trupit Armaf Club De Nuit Urban Man.


I gjithanshëm dhe i përshtatshëm:

Formati i spërkatjes së trupit e bën aplikimin të lehtë dhe të përshtatshëm. Thjesht spërkatni trupin tuaj për një nxitje të menjëhershme të aromës që ju mban të ndiheni të freskët dhe të gjallëruar.


Ideale për çdo rast:

Pavarësisht nëse po shkoni në zyrë, po shkoni në palestër ose po dilni për një natë në qytet, ky llak trupi është shoqëruesi juaj i preferuar. Profili i tij i gjithanshëm i aromës i përshtatet çdo rasti dhe plotëson stilin tuaj unik pa mundim.

Armaf

Referencat specifike

Armaf Club De Nuit Urban...

2 500 Lekë