• New

Armaf Club De Nuit Untold EDP (unisex)

7 900 Lekë
Vëllimi
  • 105ml
Sasia
0
out of stock

Armaf Club De Nuit Untold: Zbuloni një histori elegance

Shënime aromatike: Një sixhade e pasur me aroma

Hyni në sofistikim me përzierjen magjepsëse të:

Shënimet kryesore:

Shafran dhe Jasemin, duke krijuar një hyrje luksoze dhe pikante që intrigon shqisat.

Notat e mesme: 

Amberwood dhe Ambergris, duke shtuar thellësi dhe ngrohtësi në zemrën e aromës.

Shënimet bazë:

rrëshirë bredhi dhe kedri, duke siguruar një bazë solide të nuancave prej dheu dhe druri.

Performanca e përshtatshme për njohësit

Armaf Club De Nuit Untold është krijuar për ata që vlerësojnë jetëgjatësinë dhe projeksionin. Kjo aromë evoluon gjatë gjithë ditës, duke lënë një gjurmë elegance dhe joshjeje.

Paketim elegant për një përvojë të rafinuar

I paraqitur në një shishe të hijshme dhe të sofistikuar, Armaf Club De Nuit Untold pasqyron luksin e nënvlerësuar dhe hijeshinë e përjetshme të aromës brenda. Dizajni i tij kap thelbin e sofistikimit dhe modernitetit.

Përqafoni historinë e patreguar

Ngrini koleksionin tuaj të aromave me Armaf Club De Nuit Untold, një aromë që rrëfen një përrallë elegance dhe luksi. Qoftë për raste të veçanta apo për veshje të përditshme, Armaf Club De Nuit Untold është aksesori i përsosur për individin e hollë. Përjetoni joshjen e Armaf Club De Nuit Untold dhe kënaquni në një udhëtim aromash ndryshe nga të tjerët.

Armaf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Armaf Club De Nuit Untold...

7 900 Lekë