• New

Armaf Club De Nuit Sillage Deostick

2 900 Lekë

Armaf Club De Nuit Sillage Deostick

Prezantimi i Armaf Club De Nuit Sillage Deostick, një shkop deodorant i shquar i mbushur me një aromë magjepsëse që mishëron sofistikimin dhe karizmin. Ky produkt i domosdoshëm kujdesi është krijuar për t'ju mbajtur të ndiheni të freskët dhe të sigurt gjatë gjithë ditës, duke lënë një gjurmë aromash elegante.

Profili i aromës:

Club De Nuit Sillage Deostick hapet me një përzierje të gjallë të bergamotit agrume, limoni freskues dhe rrush pa fara të zeza me lëng, duke krijuar një fillim gjallërues dhe dinamik. Zemra e aromës përmban livando aromatike dhe kardamom pikant, duke shtuar thellësi dhe kompleksitet. Së fundi, notat e ngrohta bazë të qelibarit, drurit të kedrit dhe myshkut ofrojnë një gjurmë sensuale dhe të qëndrueshme që tërheq vëmendjen.

Mbrojtje afatgjatë:

Përjetoni mbrojtje të besueshme dhe të qëndrueshme ndaj aromave me Armaf Club De Nuit Sillage Deostick. I formuluar me agjentë efektivë deodorues, ky deostick ju mban të ndiheni të freskët dhe të sigurt gjatë gjithë ditës.

Aplikim i përshtatshëm:

Formati deostick siguron aplikim të lehtë dhe të saktë. Thjesht kthejeni shkopin lart dhe aplikojeni direkt në sqetulla të pastra për freski dhe aromë të menjëhershme.

I gjithanshëm dhe elegant:

Ideale për përdorim të përditshëm, ky deostick plotëson çdo rast dhe përmirëson rutinën tuaj të përgjithshme të kujdesit. Pavarësisht nëse jeni në punë, shkoni në palestër ose shijoni kohën e lirë, Club De Nuit Sillage Deostick ju mban të përgatitur dhe me stil.

Armaf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Armaf Club De Nuit Sillage...

2 900 Lekë