Set Dhuratë - Bvlgari Man Wood Essence EDP (man)

  11 000 Lekë

  Një dhuratë e këndshme për çdo mashkull. Një fragrancë luksose Bvlgari do ishte zgjedhja e duhur për tja dhuruar personave të dashur.

  Seti Permban:

  - Man Wood Essence EDP 100ml

  - Balsam after shave 100 ml

  - Çantë për produktet kozmetike

  Man Wood Essence është një fragrancë mashkullore, me akorde drusore, intense. Parfumi është hedhur në treg në vitin 2018 dhe është krijuar nga Alberto Morillas.

  Hapja e fragrancës karakterizohet nga notat e frutave të kombinuara me lëkurën e limonit. Pas disa çastesh do ndihet zemra e parfumit ku mbizotërojnë aromat drusore të drurit të kedrit dhe vetiverit. Në mbyllje, për ti dhënë intensitetin e duhur është përdorur Benzoinë (lloj rrëshire e përpunuar).

  Bvlgari

  Referencat specifike

  Set Dhuratë - Bvlgari Man...

  11 000 Lekë