Roberto Cavalli Just Cavalli EDT (M)

5 800 Lekë
Vëllimi
  • 90 ml
Sasia
0
out of stock

Po kërkoni një mënyrë për të rritur vetëvlerësimin tuaj dhe të ndjeheni mirë gjatë gjithë ditës? Just Cavalli for Men EDT për meshkuj është bërë për ju. Do t'ju magjepsë me një kombinim të zgjedhur të tre përbërësve të përkryer të ekuilibruar në mënyrë perfekte.

Parfum me shënime  lëkure për meshkujt që duan të ndihen tërheqës. I përshtatshëm si për ditën ashtu edhe për në mbrëmje.

Përbërja e parfumit:

Në parfum do të gjeni tre përbërës dominantë që kombinohen në një harmoni të përsosur. E para nga këto piperi pikant,i cili përzihet me aromën tokësore të vetiverit dhe së fundmi me notat e pagabueshme të lëkurës.

Referencat specifike

Roberto Cavalli Just...

5 800 Lekë