Guerlain - Vetiver EDT (man)

  8 700 Lekë

  Vetëm me porosi, dorëzimi 10-20 ditë!

  Vëllimi
  • 100 ml
  Sasia
  0

  Zbuloni aromën që do t'ju bëjë të rilindni. Guerlain Vetiver për meshkuj fsheh maskulinitetin, elegancën dhe një pasion të pafund. Përbërja e tij aromatike dhe freskuese ju jep "krahë" dhe ju shtyn kufijtë e ndjesive tuaja. Aromë drusore për meshkujt karizmatikë. Ideal për ditët e pranverës dhe verës.

  Përbërja e parfumit:

  Kreu i përbërjes aromatike karakterizohet nga shënime agrumesh dhe kontrasti i arrës moskate me erëza, duhani dhe neroli luksoz. Zemra përfshin sherebelën, specin djegës, drurin e sandalit të nxehtë dhe vetiver. Baza është një kombinim ekzotik i qelibarit, civetit, fasules tonka dhe notave prej dheu të miskut.

  Guerlain

  Referencat specifike

  Guerlain - Vetiver EDT (man)

  8 700 Lekë