Giorgio Armani - Code Colonia EDT (man)

11 200 Lekë

Një parfum dinamik dhe njëkohësisht misterioz që do të formojë një atmosferë jashtëzakonisht tërheqëse rreth jush.Një aromë  me hijeshinë natyrore dhe me përbërje aromatike moderne që do t'i japë një shkëndijë çdo momenti. Rafinimi i parfumit shprehet në freskinë dhe sensualitetin e tij.

Përbërja e parfumit:

Që në fillim, një përzierje shumë e freskët agrumesh,  portokalli, bergamoti dhe mandarina po ju presin, të pasuruar me pastërtinë e specit rozë. Notat aromatike qëndrore të sherebelës dhe lules së portokallit i japin një nuancë pikante parfumit, duke e bërë atë shumë sensual. Përbërja arrin përsosjen me bazën e përbërë nga fasulja e ngrohtë tonka, dhe akorde të ngrohta prej qelibari. Edhe pse në jetën e parë përbërja e këtij parfumi mund të duket e thjeshtë, në të vërtetë përbërësit e zgjedhur me kujdes nxjerrin një cilësi dhe elegancë unike me një rezultat tepër harmonik.

Armani
3614270692413

Referencat specifike

Giorgio Armani - Code...

11 200 Lekë