Cartier - Santos De Cartier EDP (man)

  9 200 Lekë

  Cartier Santos EDT për burra do t'ju zbulojë se sa joshëse mund të jetë parfumi i Lindjes. Enigma dhe prekja e misterit që ajo buron do të stimulojë kuriozitetin e njerëzve përreth jush.

  Parfum oriental

  Aromë druri

  Aromë e ngrohtë, ideale për sezonin e ftohtë

  Parfum unik për raste të veçanta

  Cartier
  3432240003638

  Referencat specifike

  Cartier - Santos De Cartier...

  9 200 Lekë