• -25%
  • Ruaj 25%

Calvin Klein Eternity Flame EDT (man)

5 175 Lekë
6 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Eternity Flame for man, një fragrancë mashkullore e hedhur në treg në vitin 2019.

Një fragrancë me pak përbërës por shumë e pëlqyer.

Hapja e fragrancës karakterizohet nga akordet e ananasit e ndjekur në zemër nga akordet e vetme të rozmarinës. Mbyllja e parfumit është intense falë kombinimit të qelibarit, lëkurës dhe labdanos.

Calvin Klein

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Calvin Klein Eternity Flame...

6 900 Lekë 5 175 Lekë