Calvin Klein - CK One Shock For Him EDT (man)

  5 400 Lekë

  CK One Shock, fragrancë mashkullore, e hedhur në treg në vitin 2011. Parfumi është krijuar falë kombinimit të notave frutore me notat drusore, për ti dhënë freski dhe intensitet fragrancës.

  Hapja e parfumit karakterizohet nga akordet e livandës, mandarinit dhe sallatorit. Në zemër të parfumit gjejmë kombinimin e kardamonit, piperit, borzilokut dhe osmantit.

  Mbyllja e fragrancë është tejet e pasur dhe intense falë përdorimit të notave drusore, duhanit, patchoulit, qelibarit dhe miskut.

  Let the compliments flow!

  Calvin Klein
  3607342401341

  Referencat specifike

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

  Customer didn't write any details

  Was this comment useful to you? Yes No

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Calvin Klein - CK One Shock...

  5 400 Lekë