Bvlgari - BLV Pour Homme EDT (Man)

  9 200 Lekë

  Një klasik i përjetshëm që i bën nënvizon elegancën mashkullore. Bvlgari BLV Pour Homme EDT për meshkuj së shpejti do të bëhet një pjesë e domosdoshme e personalitetit tuaj.

  Aromë druri dhe pikante që shkëlqen kur hidhet nga meshkuj që nuk kanë frikë të jenë vetvetja. Parfum i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Aromë e freskët, ideale për ditët e nxehta.

  Bvlgari
  783320402739

  Referencat specifike

  Bvlgari - BLV Pour Homme...

  9 200 Lekë