Bvlgari - Aqva Pour Homme Marine EDT (man)

  8 800 Lekë

  Përjetoni freskinë dhe forcën e oqeanit në lëkurën tuaj sa herë që dëshironi. Dëgjoni zhurmën e valëve dhe lërini që shqetësimet tuaja të shkojnë larg Bvlgari AQVA Marine Pour Homme, vjen në një shishe blu prej kristali. Aroma është freskuese e këndshme dhe gjallëron energjikisht trupin dhe mendjen. Për meshkujt që duan aromat e freskëta, evokon freskinë dhe forcën natyrore të oqeanit. Parfum ideal për ditët e nxehta të verës.

  Përbërja e parfumit:

  Në fillim do t'ju mirëpresë me një aromë freskuese të grejpfrutit, mandarinës, nerolit dhepetitgrain, i cili më pas do t'u japë vendin notave ujore, rozmarinës aromatike dhe posidonia oqeanike. Qelibari sensual dhe kedri i bardhë lëshohen në bazën e parfumit.

  Bvlgari
  783320913525

  Referencat specifike

  Bvlgari - Aqva Pour Homme...

  8 800 Lekë