Burberry - Weekend For Men EDT (man)

  6 300 Lekë

  Harrojini shqetësimet e përditshme dhe shijoni momente relaksi dhe lirie. Burberry Weekend for Men sjell mirëqenie dhe optimizëm freskues gjatë fundjavës. Aroma stimuluese e agrumeve për mashkullin elegant por joformal. Ideal për përdorim të përditshëm, veçanërisht në mot të nxehtë.

  Burberry
  3614227748446

  Referencat specifike

  Burberry - Weekend For Men...

  6 300 Lekë