Burberry - Mr. Burberry Indigo EDT (man)

  6 800 Lekë

  Shkoni për një fundjavë relaksi dhe aventure me Fragrancën për burra Mr. Burberry Indigo! Ky parfum ekskluziv Burberry do t'ju çojë në bregdetin e egër Britanik, vendi i përsosur për t'i shpëtuar zhurmës së qytetit. Aromë e freskët aromatike druri për një mashkull me elegant. Ideal për përdorim të përditshëm

  Përbërja e parfumit

  Hapet me një shpërthim freskues të limonit, grejpfrutit dhe bergamotit, të cilit i shtohet thelbi aromatik i rozmarinës. Një moment më vonë ka një zemër të sofistikuar me nenexhik, çaj dhe nota të gazuar me ujë dhe hedione, karakteri aromatik i të cilit shoqërohet me vjollcën joshëse në sfond. Notatt bazë të përbërjes janë myshk lisi dhe qelibar i ngrohtë.

  Burberry

  Referencat specifike

  Burberry - Mr. Burberry...

  6 800 Lekë