Burberry Brit Rhythm EDT (M)

5 900 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
0
out of stock

Burberry Brit Rhythm for Him EDT për burra do të shkaktojë të njëjtat emocione si muzika britanike rock: një ndjenjë energjie të pafund, entuziazmi dhe vullneti për të jetuar. Fragranca karakterizohet nga një aromë lëkure moderne. Për mashkullin dinamik dhe me vetëbesim. Perfekt për përdorim të përditshëm dhe për raste të veçanta

Përbërja e parfumit

Notat e hapjes kombinojnë një aromë freskuese të bimëve si borziloku, verbena, kardamom aromatik dhe manaferrat e dëllinjës. Pas disa çastesh zhvillohet aroma e zemrës, e dominuar nga akordet e lëkurës, jashtëzakonisht joshëse të plotësuara nga patchouli dhe stiraksi. Përbërja pasurohet nga baza e drurit të kedrit, temjani i ngrohtë dhe fasulet ekzotike tonka.

Burberry
5045410636420

Referencat specifike

Burberry Brit Rhythm EDT (M)

5 900 Lekë