Versace Eros EDT (M)

9 500 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
8
out of stock

Versace Eros Eau de Toilette (man)

Rrezaton forcë dhe pasion në mënyrë të mrekullueshme.

Parfumi hapet me notat e gjetheve të mentes së freskët e shoqëruar nga notat e ëmbla të mollës dhe limonit.
Në notat e zemrës shfaqet ambroksiani, fasulja tonka dhe barbaroza.
Mbyllja e fragrancës bëhet më intensive dhe sensuale falë notave të miskut, qitros së ngrohtë, vetiverit dhe vaniljes.

Fragrancë ideale për muajt e ngrohtë.

Let the compliments flow! 

Versace

Referencat specifike

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ideal për në Verë

Was this comment useful to you? Yes No

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Versace Eros EDT (M)

9 500 Lekë

Related articles on blog