Versace - Eros EDT (M)

  8 400 Lekë

  Versace Eros Eau de Toilette (man)

  Rrezaton forcë dhe pasion në mënyrë të mrekullueshme.

  Parfumi hapet me notat e gjetheve të mentes së freskët e shoqëruar nga notat e ëmbla të mollës dhe limonit.
  Në notat e zemrës shfaqet ambroksiani, fasulja tonka dhe barbaroza.
  Mbyllja e fragrancës bëhet më intensive dhe sensuale falë notave të miskut, qitros së ngrohtë, vetiverit dhe vaniljes.

  Fragrancë ideale për muajt e ngrohtë.

  Let the compliments flow! 

  Versace

  Referencat specifike

  Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

  Ideal për në Verë

  Was this comment useful to you? Yes No

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Versace - Eros EDT (M)

  8 400 Lekë