Valentino Voce Viva Intensa EDP (W)

12 900 Lekë

Voce Viva Intensa, një fragrancë e re nga Valentino, e hedhur në treg në vitin 2021.

Voce Viva Intensa është një parfum floreal për femra. Parfumi vjen në versionin intens të fragrancës së famshme Voce Viva.

Parfumi hapet me notat frutore të mandarinës dhe bergamotit.

Në zemër janë kombinuar notat e jaseminit, zambakut dhe luleve të portokallit, ndërsa në mbyllje ndërthuren akordet e bourbonit, vaniljes dhe myshkut.

Let the compliments flow!

Valentino

Referencat specifike

Valentino Voce Viva Intensa...

12 900 Lekë