Tom Ford - Neroli Portofino EDP refill (unisex)

    45 000 Lekë
    Vëllimi
    • 15 ml
    • 20 ml
    • 250 ml
    Sasia
    0
    Produkti është në dispozicion me opsione të ndryshme

    Kjo aromë perfeksionon kapjen e flladeve të ftohta, ujit të pastër dhe gjetheve të harlisura të rivieres italiane.

    Notat e hapjes: bergamot, portokall mandarin, limon, portokall i hidhur, livando, rozmarinë dhe myrt; 

    Notat e zemres: lulja e portokallit afrikan, neroli, jasemini dhe pitospori

    Notat e mbylljes: Amber, Angelica dhe fara Ambrette

    Tom Ford

    Referencat specifike

    Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

    Tom Ford - Neroli Portofino...

    45 000 Lekë