• Në ofertë!
  • -2 000 Lekë
  • Ruaj 2 000 Lekë

Tom Ford - Black Orchid EDT (W)

14 000 Lekë
16 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Black Orchid EDT është një fragrancë Floreale-Drusore për femra, e hedhur në treg në 2015.

Parfumi hapet me notat e tartufit, ylang ylang, rushit të zi dhe bergamotit. Në zemër të parfumit kombinohet orkidea e zezë, tuberoza dhe notavat frutore. Mbyllja e fragrancës bëhet intense dhe sensuale falë kombinimit të notave drusore të patchoulit, sandalit, vetiverit dhe vaniljes.

Let the compliments flow!

Tom Ford

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Tom Ford - Black Orchid EDT...

16 000 Lekë 14 000 Lekë