Swiss Arabian Sawalef Empire EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 80 ml
Sasia
0
out of stock

Swiss Arabian Sawalef Empire EDP - Një aromë luksoze per mbreter dhe mbreteresha

Sawalef Empire EDP është më shumë sesa thjesht një parfum, është një përvojë. E krijuar me saktësi dhe kujdes, kjo aromë fine është mishërimi i luksit dhe klasit. Nga shishja e saj e dizajnuar bukur te aroma e saj magjepsëse, gjithçka rreth Sawalef Empire EDP lidhet me sofistikimin.

Notat e hapjes

Notat e sipërme të Sawalef Empire EDP janë shafran, arrëmyshk dhe kardamom. Këto aroma të ngrohta dhe pikante krijojnë një aromë të pasur dhe magjepsëse që me siguri do të tërheqë vëmendjen. Shafrani, erëza më e shtrenjtë në botë, i shton një prekje të pasur aromës, ndërsa arrëmyshk dhe kardamom ofrojnë një atmosferë ngushëlluese dhe tërheqëse.

Një zemër e elegancës së pastër

Zemra e Sawalef Empire EDP është vendi ku ndodh magjia e vërtetë. E përbërë nga patchouli, labdanum dhe lule portokalli, kjo aromë është vetë përkufizimi i elegancës. Patchouli ofron një bazë të ngrohtë dhe tokësore, ndërsa labdanumi shton një aromë të ëmbël dhe lozonjare. Aroma delikate dhe me lule e luleve të portokallit plotëson zemrën, duke krijuar një aromë tërheqëse.

Një bazë e bukurisë së përjetshme

Notat bazë të Swiss Arabian Sawalef Empire EDP janë dru sandali, lëkure dhe vanilje. Këto shënime krijojnë një përshtypje të qëndrueshme që është e përjetshme dhe e paharrueshme. Druri i sandalit siguron një bazë të ngrohtë dhe drusore, ndërsa lëkura shton një prekje mashkullore. Aroma e ëmbël dhe kremoze e vaniljes plotëson aromën, duke i dhënë asaj një ndjenjë komoditeti dhe rehatie.

Swiss Arabian Sawalef Empire EDP - Përjetoni luksin si kurrë më parë

Swiss Arabian Sawalef Empire EDP është më shumë se thjesht një aromë, është një përvojë që ju transporton në një botë luksi dhe elegance. Kjo aromë është e përkryer për çdo rast, pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare ose thjesht dëshironi të ndiheni si mbretëresha. Dizajni luksoz i shisheve dhe aroma magjepsëse e bëjnë Sawalef Empire EDP një domosdoshmëri për këdo që vlerëson sofistikimin dhe klasin.

Referencat specifike

Swiss Arabian Sawalef...

13 000 Lekë