Set dhuratë - Montblanc Explorer EDP (M)

10 400 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Set dhuratë - Montblanc Explorer EDP (man)

Seti përmban:

- Montblanc Explorer EDP 100ml

- Shower Gel 100ml

- Balsamo After shave 100ml

Aventurat skanë limite. Eau de Parfum Explorer është krijuar për ata që duan të zbulojnë  mundësi të reja dhe ti jetojnë momentet e paharrueshme.

Fragrancë Drusore-Aromantike, për aventurierët modernë. Ideale për përdorim të përditshëm dhe për raste të veçanta. Parfumi është krijuar me kujdes duke mbledhur përbërës nga e gjithë bota.

Hapja e parfumit krijohet nga notat e Bergamotit të freskët Italian, i kombinuar me sherebelën dhe me pak nota piperi të kuq. Në zemër të Parfumit dallohet Vetiveri i Haitit dhe notat e lëkurës. Mbyllja e parfumit është krijuar me notat drusore Indoneziane si, Patchouli egzotik  dhe Akigalawood, të ndërthurura me aromën e kakaos që i jep forcë dhe intensitet.

Let the compliments flow!

Mont Blanc

Referencat specifike

Set dhuratë - Montblanc...

10 400 Lekë