Set Dhuratë Hugo Boss The Scent For Him (men)

11 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Dhurata ideale për një person të veçantë!

Në set përfshihen:

- The Scent for Him EDT 100ml
- Deodorant 75ml
- Shower Gel 50ml

The Scent, një aromë që do ju magjepsi juve dhe personave rreth jush. Aromë intense, e mbushur me pasion dhe tërheqje të parezistueshme. Një fragrancë e familjes Wood-Oriental.

Let the compliments flow!

Hugo Boss

Referencat specifike

Set Dhuratë Hugo Boss The...

11 000 Lekë