• -10%
  • Ruaj 10%

Roberto Cavalli Paradiso EDP (W)

6 750 Lekë
7 500 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
  • 75 ml
Sasia
3
out of stock

Zbuloni një vend ëndërr të fshehur pas një kopshti misterioz. Parfumi për femra Roberto Cavalli Paradiso është çelësi imagjinar që hap derën e një vile madhështore në bregdetin e Mesdheut. Një aromë druri me nuanca agrumesh për femrën elegante. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, veçanërisht në sezonin e nxehtë.

Në nuhatjen e parë të kësaj aromë të përsosur verore për gratë, shqisat tuaja do të mbulohen me freskinë e bergamotos ekzotike dhe mandarinës së ëmbël. Pas disa çastesh, notat delikate me lule të jaseminit do të fillojnë të çlirohen. Efektet gati hipnotizuese të parfumit Roberto Cavalli Paradiso garantohen nga mbarimi i drunjtë i këtij parfumi.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Roberto Cavalli Paradiso...

7 500 Lekë 6 750 Lekë