Roberto Cavalli Just Cavalli EDT (W)

8 500 Lekë
Vëllimi
  • 75 ml
Sasia
11
out of stock

Just Cavalli EDT është mishërimi i joshjes provokuese dhe tërheqjes, falë të cilave askush nuk do të jetë në gjendje t'ju rezistojë. Aromë sensuale dhe floreale për femrat e lira, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për raste të veçanta.

Notat e sipërme të parfumit do t'ju ndikojnë pozitivisht me aromën ekzotike të nerolit, e cila pas disa çastesh do të kompletohet nga aroma shumë femëroredhe shumë tërheqëse e luleve tiare. Përbërja e përgjithshme përshkruhet nga notat e ngrohta të drurit, të cilat do t'i ndjeni në lëkurën tuaj për disa orë.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Roberto Cavalli Just...

8 500 Lekë

Related articles on blog